Geloren Horse JABLKO NOVINKA

Naprostý hit mezi kloubní výživou.

Vyvinutý pro koně. Účinný, chutný, snadno konzumovatelný. Želatinové kostky, chutnající po jablkách, patří mezi nejvyhledávanější doplňky stravy nejen pro koně.

Skladem
Kód: 2363
1 490 Kč
Kategorie: Geloren

ŘEŠENÍ A PREVENCE PROBLÉMŮ POHYBOVÉHO APARÁTU

GelorenHA je nová, vylepšená verze koňské kloubní výživy Gelorenhorse bez obsahu éček a umělých barviv. Je výhradně ze surovin potravinářské kvality, byl vyvinut v ČR s našlapaným složením 3 nejúčinnějších látek pro ochranu a regeneraci kloubů - na drahých závodních koních se nešetři a ani reklamou je neošálíte.Balení obsahuje 90 tablet a přípravek by se měl užívat  cca 3 měsíce. Po této kúře se na 2 měsíce vysadí. Nebojte, účinek po dobu přestávky přetrvává - kyselina hyaluronová se postupně uvolňuje. Následně je nutné Geloren opět 3 měsíce užívat. Úleva se objevuje již po 2 týdnech užívání, naplno se projeví za 1-2 měsíce. Celoroční užívání nemá žádné negativní následky.

  • Kyselina hyaluronová - v kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. Přirozené analgetikum, zmírňuje záněty (není nutné užívat MSM) a potlačuje degradaci chrupavky.
  • Chondroitin sulfát - stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů chrupavce dodává pružnost a má také protizánětlivé účinky.
  • Želatina - zdroj aminokyselin a látek pro tvorbu kolagenu. Je podstatná při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

PROČ SI GELOREN KUPUJE TOLIK ZÁKAZNÍKŮ?

GelorenHA  podle recenzí a zkušeností velmi pomáhá při kloubních problémech, bolestivosti kloubů, bolestí kyčlí a páteře, při artróze i artritidě. Jde o špičkovou přírodní kloubní výživu bez jakýkoliv nebezpečných látek. Navíc se velmi komfortně užívá a dobře chutná. Většinu zákazníků zajímá to, zda přípravek funguje - ne, zda je na obrázku kůň.Mezi naše klienty patří koně, dobytek všeho druhu, psi, kočky, exotická zvířata (ZOO) a další. Mezi naše největší klienty (majitele zvířat) patří: starší generace, v silné zátěži (i ti nejmladší), po operacích, po úrazech, při problémech ale i jako prevence. A také spousta zvířat s kožními problémy, které Geloren vyhledávají pro vysoký obsah kyseliny hyaluronové (HA), která má zázračné účinky na kůži. Všichni klienti oceňují i "vedlejším účinek" Gelorenu - růst hřívy, kopyt a drápků.Geloren pro koně je vyroben výhradně ze surovin potravinářské kvality.GELORENHA JE VETERINÁRNÍ PRODUKT.

CHUTNÉ ŽELATINOVÉ KOSTKY - KONEC POLYKÁNÍ TABLETEK

Doplněk pro výživu kloubů GELORENhorse je vyráběn ve formě želatinových kostek. To umožnuje, na rozdíl od sypkých a tekutých přípravků bezproblémové, přesné a pohodlné dávkování účinných aktivních látek a bez použití odměrek. Geloren může být podáván kdykoliv během dne.

BEZPEČNÉ DÁVKOVÁNÍ dle zkušeností klientů

Prvních 14 dní 2 kostky, poté 1 kostku. Při problémech 2 kostky denně.STUDIE O ÚČINCÍCH KYSELINY HYALURONOVÉStandardně se kyselina hyaluronová (HA) podává do žíly nebo do kloubu, kde jsou účinky jasně prokázané a tyto přepravky jsou označované jako léčivo pro kloubní onemocnění koní.Pro prokázání účinků orální aplikace HA vznikla studie, které se celkově účastnilo 26 plnokrevníků. 13 dostávalo 100 mg HA denně a 13 placebo po dobu 59 dnů.U skupiny, kde bylo podávána orálně HA, došlo ke klinickému vylepšení sledovaných parametrů během studie (viz tabulka).Standardně se kyselina hyaluronová(HA) podává do žíly nebo do kloubu, kde jsou účinky jasně prokázané a tyto přepravky jsou označované jako léčivo pro kloubní onemocnění koní.Pro prokázání účinků orální aplikace HA vznikla studie, které se celkově účastnilo 26 plnokrevníků. 13 dostávalo 100 mg HA denně a 13 placebo po dobu 59 dnů.U skupiny, kde bylo podávána orálně HA, došlo ke klinickému vylepšení sledovaných parametrů během studie (viz tabulka).

CO GELOREN A CUKROVKA (diabetes)?

Přípravek Geloren dokonce užívají dle referencí i zvířecí zákazníci trpící cukrovkou. Přípravek ovšem obsahuje glukózo -fruktózový sirup a u zvířat trpící cukrovkou je nutné počítat s tímto příjmem cukru. V denní dávce 1 ks želé kostky je 7,2g cukru, což je množství celkovém denním příjmu zanedbatelné, přesto je dobré s tímto extra příjmem počítat.Silní diabetici užívají jen polovinu Gelorenu, účinek na klouby bude nižší, nicméně denní dávka cukru bude pouze 3,6g.

KYSELINA HYALURONOVÁ A OSEOARTRÓZA

Studie 37 pacientů s orálním podáváním 200mg HA na den po dobu 8 týdnů.Po 4 týdnech došlo k razantnímu zlepšení u skupiny s HA. Skupina k poklesu WOMAC scores (měří kondici pacientů s osteoartrózou). Výsledkem studie bylo, že připravek s vysokou čistou HA má při léčení pacientů s osteoartozou pozitivní efekt na ukazatele, které WOMAC sleduje (bolestivost, ohebnost kloubů, správná funkce).

VÝPOTKY V KOLENI A HYALURONAN

AD vetComp: Studie 6 koní dostavalo v potravě 250mg kyseliny hyaluronové, 6 koní placebo. Bylo zjištěno zlepšení městnání tekutiny v kloubu, neboli výpotků ("vody v koleni").[gallery link="file" columns="4" ids="545,544,547,546,548,549,550,551"]

DODACÍ A OBCHODNÍ PODMÍNKY

Jsou zveřejněny v hlavním menu webu v sekci kontakt.

TIPY, TRIKY, REFERENCE

Máme pro Vás řadu referencí přímo od zákazníků, kteří se k nám pro kosmetiku pravidelně vracejí.A také řadu tipů a triků, jak může kosmetika EQyss prospět i Vašemu zvířeti. 
Zpět do obchodu